ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

ב 10.10.18 משרדנו לוקח חלק פעיל בכנס התחדשות עירונית של מידע כנסים, בערים חולון בת ים ויפו
כנס זה הנו כנס חשוב מאין כמותו לוועדי בתים כמדגיש את חשיבותו של פרוייקט מהפן של הדיירים כבעלי הקרקע בפרוייקטים מסוג זה.

בעלי דירות שלא מסכימים לחתום על ביצוע תמ"א 38
תגובה אחרונה 06 ספט 2018 11:38 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
בעל דירה

--
06 ספט 2018 11:04
  • צטט
  • הגב
שלום רב,
אני גר בבניין שיש בו שש דירות ואנחנו משקיעים כבר זמן מה מאמצים בניסיון לקדם פרויקט של תמ"א 38 שבו הורסים את הבניין ובונים בניין חדש. עדיין לא יצרנו קשר עם קבלן.

בעלי שתי דירות עדיין לא הסכימו. אחד מהם ביצע הרחבה בגג ולא מוכן לוותר על זה. בדירה השנייה יש זוג של אנשים מבוגרים שלא רוצים לעשות שינויים. מה הכלים שעומדים בפנינו שיוכלו לעזור לנו להתקדם ולהתקשר עם קבלן?
בתודה מראש!
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
06 ספט 2018 11:38
  • צטט
  • הגב
שלום בעל דירה :)

הרוב הנדרש הוא 80% לפרויקט הריסה ובנייה.

מהנסיון שלנו, גם אנשים שאולי לא מביעים עניין בהתחלה לאחר מכן מצטרפים לפרוייקט ואפילו שמחים על כך.

על מנת לדעת אם יש בכלל היתכנות כלכלית ותכנונית לרעיון המצויין של התמ"א בבניין שלכם אני מציעה לפנות לאדריכל ולעורך דין על מנת שיוכלו לייסע לכם בתהליך. לאחר הפגישה עמם אתם תהיו עם כלים טובים יותר לבוא אל שני בעלי הדירות ואולי אף להזמינם לשמוע בעצמם מאנשי המקצוע.

בהצלחה רבה ושנה טובה,
נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.