עו"ד אורן גרוטסהמשרד נוסד על ידי עורך הדין אורן גרוטס, בוגר הפקולטה למשפטים (LL.B) באוניברסיטת חיפה, ובעל רישיון עריכת דין משנת 2005. המשרד דוגל במצוינות, מקצועיות, יושר והגינות, ומציע ללקוחותיו שירותים משפטיים המבוססים על ידע נרחב וניסיון עשיר.
כחלק מתפיסת המקצועיות והשירות אותה חרט המשרד על דגלו, נהנים לקוחות המשרד מטיפול מקצועי, ליווי אישי וזמינות מרבית מצידו של עורך הדין המטפל בעניינם, שקיפות מלאה של כל ההיבטים הנוגעים לטיפול בעניינם, שיתופם בבחירת האסטרטגיה המתאימה לניהול התיק, וקבלת עדכונים שוטפים בנוגע להתפתחויות השונות בעניינם. מתוך שאיפה למצוינות ולמקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, מתמקד המשרד במתן שירותים משפטיים מקיפים (לרבות ייצוג בבתי משפט) במספר מצומצם של תחומי עיסוק מרכזיים: נדל"ן (דיני מקרקעין, תכנון ובניה) ליווי יזמים בהקמת פרויקטים, הן בשלב התכנון והן בשלב הביצוע, לרבות התקשרויות עם קבלנים, ספקים ולקוחות סופיים (רוכשים ושוכרים) טיפול בעסקאות תמורה (קומבינציה) טיפול בעסקאות פינוי בינוי טיפול בעסקאות במסגרת תמ"א 38 ייצוג קבוצות רכישה התקשרויות לקבלת מימון לצורך ביצוע עסקאות בנדל"ן טיפול בעסקאות ורישום זכויות במקרקעין התנגדויות להפקעות ותביעות לקבלת פיצויים בגין הפקעות התנגדויות לתכניות ותביעות בגין פגיעה במקרקעין לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה ייצוג בפני ועדות ערר או שמאי מכריע בקשות לקבלת היתרי בניה ואישורים לשימושים חורגים מימוש בטוחות ייצוג במקרים של תחרות בין זכויות כתוצאה מביצוע עסקאות נוגדות תביעות כספיות תביעות בגין ליקויי בניה תביעות בגין איחור במסירת דירה תביעות פינוי ייעוץ בנושא מיסוי מקרקעין ייצוג בהליכי השגה, ערר או ערעור בנוגע לשומות מקרקעין
טלפון050-9992406
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס04-8700741

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה