יוסף משעל עו"דמשרד עורך דין יוסף משעל עוסק בכל תחומי המקרקעין. המשרד צבר ניסיון רב בביצוע עסקאות מורכבות כפשוטות, לרבות רכישה והשבחה של קרקעות, עסקאות קומבינציה, תמ"א 38, בניה קבלנית ועוד. בנוסף עוסק המשרד בתחום התכנון והבניה, מיסוי מקרקעין והיבטים נוספים הקשורים בתחומים אלה.
המשרד מייצג בין היתר יזמים, קבלנים וגורמים נוספים הקשורים בתחום, והינו בעל קשרי עבודה הדוקים עם בעלי מקצוע בתחומים משלימים כגון: שמאים ומתווכים, המאפשרים מתן מענה רחב וכולל לצורכי לקוחות המשרד. בשנים האחרונות עוסק עו"ד משעל בביצוע עסקאות נדל"ן בחו"ל (גרמניה וארצות הברית), הן כמייצג יזמים הפועלים בתחומים הנ"ל והן כמייצג של רוכשי נדל"ן בחו"ל. ייחודו של המשרד מצוי בטיפול המקצועי, האישי והצמוד של יוסף בכל לקוח ולקוח, תוך שימת דגש על צורכי הלקוח המשתנים, בראיה משפטית-עסקית רחבה, המביאה לידי ביטוי את ניסיונו הרב של יוסף ואת הידע הנצבר שלו משך שנות עיסוקו הרבות בתחומי ההתמחות של המשרד.
טלפון0509691089
דוא"לLeads@psakdin.co.il
פקס03-5377789

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה