ליאור ברקנפלד עו"דמשרד עו"ד ליאור ברקנפלד הוקם בשנת 2000 וממוקם במרכז תל אביב. עו"ד ליאור ברקנפלד עוסק בדיני מקרקעין ובעל ידע וניסיון רב בליווי עסקאות מכר ופרוייקטים של תמ"א 38.
המשרד מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים הבאים: עסקאות תמ"א 38. פינוי בינוי. ייצוג רוכשים/ קונים בעסקאות מכר של דירה מקבלן / דירה יד שנייה. ייצוג רוכשים/ קונים בעסקאות מכר של מגרשים, לרבות קרקע חקלאית. חוק הגנת הדייר. דמי מפתח. פינוי דייר סרבן. חוזי שכירות, לרבות חוזי שכירות מסחריים. העברת מקרקעין ללא תמורה- העברה במשפחה. תביעת זכויות במקרעין. פירוק זכויות במקרקעין. דיני רשויות מקומיות- לרבות ארנונה, תכנון ובנייה. ייעוץ וליווי משפטי שוטף.
טלפון0509693015
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6910456

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה