יעל מנדלוביץ משרד עו"דמשרד עורכי דין יעל מנדלוביץ הוקם בשנת 2009 ומנוהל ע"י עו"ד יעל מנדלוביץ. תחומי הפעילות במשרד הינם מגוונים ומשלבים את הידע והניסיון הרב שצברה עו"ד יעל מנדלוביץ בתחומי המשפט השונים.
תחומי עיסוקה העיקרים של עו"ד יעל מנדלוביץ: מקרקעין - טיפול בעסקאות מקרקעין, עריכת הסכמי מכר מקרקעין, ניהול נכסים, עריכת הסכמי שכירות השכרה, עסקאות קומבינציה ועוד. כמו כן עו"ד יעל מנדלוביץ מטפלת בכל ההיבטים של העסקה הקניינים והמשפטיים. צוות המשרד מלווה ומייצג דיירים, יזמים וחברות קבלניות. תמ"א 38 - ליווי דיירים ויזמים בפרוייקטים של תמ"א 38 החל משלב בדיקת היתכנות, ניהול משא ומתן, עריכת הסכמים ועד תום הפרוייקט.
טלפון0508004900
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה