וקסמן משרד עו"דמשרד עו"ד וקסמן הוקם בשנת 1960 על ידי עו"ד צבי וקסמן ומנוהל כיום על ידי עו"ד אנוש וקסמן  - עו"ד משנת 1991.
המשרד מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים: דיני מקרקעין, סכסוכי מקרקעין, ירושות וצוואות, דיני חוזים ומסחר, עסקאות מכר דירה, מיסוי נדל"ן, נדל"ן, דיור מוגן. עסקאות מקרקעין - עסקאות מכר דירה, נכס מסחרי ומגרשים, כמו כן המשרד מתמחה בעסקאות בעלות מורכבות כגון: הסכמי קבלן, ליווי הליכי תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, חלוקות מקרקעין, בתים משותפים ועוד. משרד עורכי דין וקסמן מלווה מזה עשרות שנים חברות בתחומים עסקיים שונים ובכלל זה חברות בנייה, חברות אינטרנט, חברות כח אדם, חברות בתחום עבודות המתכת ועוד. המשרד מספק ליווי אישי ומקצועי ללקוחותיו הרבים בסקטור הפרטי, הן בתחומי עסקאות ו/או סיכסוכי מקרקעין, הן בתחומי דיני הירושה והעזבונות והן בתחום העסקי - מסחרי. לקוחות המשרד מקבלים את במשך שנים רבות שירות מקצועי ומדויק, על בסיס האמון והיושר הרב שמאפיין את צוות המשרד, לצד מקצועיות חסרת פשרות ונחישות להשגת התוצאות הרצויות ללקוחות. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0508004697
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס04-8676121

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה