ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

תמ"א 38 בעפולה
תגובה אחרונה 18 ספט 2019 10:39 ע"י Shai. 2 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
איציק

--
24 פבר 2014 00:34
  • צטט
  • הגב
שלום,

אני מעוניין לדעת מדוע אין פעילות של תמ"א 38 בעיר עפולה למרות שיש בקשות של דיירים לעניין.
האם הכל מסתכם במחיר שהקבלן יכול למכור את הדירות שהרים מעל הקומה הרביעית?
אין ספסוד או גורם מהמשל, משרד השיכון והבינוי שאמור לסייע בעניין זה למגורים בעיירות קטנות כמו עפולה?
האם רק באיזורים חיפה,תל-אביב וכד' רק הם זוכים להטבה הזו מפני שהמחירים שם גבוהים מאוד ולפיכך יש כדאיות כלכלית לבצע את התמ"א 38 רק שם?
איפה הצדק והשיוויון כלפי כלל אזרחי מדינת ישראל שמשלמים מיסים בדיוק כמו כל תל-אביבי???!!!!


תודה,
איציק.
עו"ד דביר מאירוביץ - מנהל הפורום

--
19 מרץ 2014 10:16
  • צטט
  • הגב
איציק שלום,

אתה אכן מעלה נקודה חשובה ומשמעותית אשר מהווה את אחת הבעיות המרכזיות בתמ"א 38:
תמ"א 38 מבוססת על תמריץ כלכלי ובערים רבות (בפריפריה במיוחד) אין רווחיות מספיקה (ולפעמים גם הפרויקטים הם הפסדיים) שתתמרץ יזמים לבצע את הפרויקטים הנ"ל.

בתיקון 3 לתמ"א 38 הייתה מחשבה שתוספת של קומה וחצי תפתור את הבעיה אך לצערנו עלויות הבניה הן משמעותיות מאוד וגם בנקים דורשים רווחיות מינימאלית באופן שעדיין מדובר בהיקף זכויות שאינו מספק באזורים רבים.
משרד עורכי דין דביר מאירוביץ בעל ניסיון רב בליווי וייצוג בעלי דירות בפרויקטים מסוג תמ"א 38 ותמ"א 38/2. ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: office@dmlaw.co.il ובטלפון: 077-5015655.
* אין לראות באמור ייעוץ משפטי
Shai

--
18 ספט 2019 10:39
  • צטט
  • הגב
זה בהחלט מובן אך יחד עם זאת עם יוקמו מספר רב של פרוייקטים (וישנם הרבה ביניינים הצריכים תמ"א38) תהיה הבטחה לפרוייקטים לתווך הארוך כולל הוזלת עלחיות בעקבות הגידול בביקוש.


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.