ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

חלוקת מחסנים לדיירים הקיימים
תגובה אחרונה 20 מאי 2020 14:07 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הבאהבא
מחבר הודעות
לילך

--
19 מאי 2020 21:54
  • צטט
  • הגב
שלום רב
שאלה:
לפני הפרויקט היו לכל דיירי הבניין מחסנים בגודל מסויים. בחוזה מופיע סעיף שהמחסנים שייבנו מחדש יהיו תואמים לגדלים הקודמים.
הפרויקט לקראת סיומו ואכן נבנו מחסנים זהים לגדלים הקודמים אך חלקם קטנים מאוד.
הקבלן מצידו החליט שמתוך הכמות של המחסנים הגדולים הוא נותן 2 מחסנים גדולים לדיירים החדשים ולדיירים הותיקים - 6 בסה"כ יקבלו חמישה מחסנים גדולים ו-1 קטן. הדבר המקשה על הדיירים לבצע חלוקה הוגנת.
למי ניתן לפנות?
לצערי עורך הדין איתו חתמנו את החוזה אינו מייצג אותנו בתיק. אודה לעזרתכם
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
20 מאי 2020 14:07
  • צטט
  • הגב
שלום רב,

ההסכם המשפטי שנחתם ביניכם לבין היזם הוא זה שקובע את אופן חלוקת התמורות (וביניהם המחסנים לרבות אופן חלוקתם, הגרלה בין בעלי הדירות, מידותיהם וכיוצ"ב).

אם עורך הדין שייצג אתכם אינו מייצג אתכם בתיק הייתי ממליצה לקחת עו"ד מתמחה בתחום על מנת שיוכל לגשר ביניכם בהתאם,

בהצלחה,
נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.