ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

מחלוקת בין דיירים לעו"ד
תגובה אחרונה 10 אוק 2018 13:29 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
דיירת

--
08 אוק 2018 22:06
  • צטט
  • הגב
אנחנו בעיצומו של פרויקט תמ"א. איננו מיוצגים. לקחנו עו"ד בתחילת התהליך על מנת שיכתוב את החוזה. כשגילינו שהחוזה אינו לטובתנו פנינו אליו אך הוא טען שאין מה לעשות. פנינו לעו"ד אחר והוא טען בדיוק ההפך. דרש שכ"ט סך של 3500 שח מכל דייר, שילמו 10 דיירים מתוך 14. לאחר תקופה שהבנו שהעו"ד לא עושה דבר וכל מה שרצינו להשיג לבסוף השגנו בכוחות עצמנו דרשנו את כספינו בחזרה. לטענתו השקיע מצידו עבודה מסיבית - שלא היה!! טען כי לאחר התייעצות עם לשכת עורכי הדין הוא מחזיר סך של 1200 שח בלבד לכל דייר ששילם! האם זה קביל? למי נוכל לפנות? בנוסף האם יש ייצוג מטעם המדינה שתוכל לבדוק את החוזה שלנו?
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
10 אוק 2018 13:29
  • צטט
  • הגב
שלום רב,

בהסכמי תמ"א נהוג כי היזם משלם את שכ"ט ב"כ הדיירים, לכן אינני יודעת מדוע אתם שילמתם אלא אם כן מדובר בבנייה עצמית?

יש הרבה שאלות שצריך לשאול כמו- מדוע הבנתם כי הוא לא עושה כלום, כמה עבודה נעשתה עד כה, מציעה לפנות לייעץ פרטי על מנת לבחון המשך טיפול.

נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.