ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

ב 10.10.18 משרדנו לוקח חלק פעיל בכנס התחדשות עירונית של מידע כנסים, בערים חולון בת ים ויפו
כנס זה הנו כנס חשוב מאין כמותו לוועדי בתים כמדגיש את חשיבותו של פרוייקט מהפן של הדיירים כבעלי הקרקע בפרוייקטים מסוג זה.

סיכסוכים בבחירת עורכי דין לפרויקט
תגובה אחרונה 04 ספט 2018 16:44 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
חנה

--
22 אפר 2018 10:22
  • צטט
  • הגב
שלום רב,
אנחנו פרוייקט גדול של פינוי בינוי שזה כמו תמא 38 2 - כך הבנתי ויש לנו בעיה . אחרי האסיפה שעשה היזם הגיעו 2 עורגי דין משום מקום והתחילו להתחרות בינהם מי יחתים יותר דיירים. פנינו לעורך הדין תמ"א 38 בשם דורון תמיר שיש למשרדו ניסיון בפינוי בינוי באור יהודה והתחדשות עירונית וביקשנו שיסייע לנו אבל הוא הסביר לנו שאם לא נתארגן בעצמינו ונמנה נציגות מסודרת שתהיה לה סמכות לבחור את הצוות המקצועי שילוה את הדיירים אין לו ולמשרד שלו איך לסייע וכי זה רק יגביר את הבלאגן בפרוייקט. האם זה נגון שאם עורכי הדין יצליחו להחלים כל אחד חלק מהדיירם אנחנו נמצא את עצמנו תקועים מול שני עורכי דין שאנחנו בכלל אל רצינוי ולאנוכל להתקדם?

אם אפשר את התשובה גם למייל שלי אני אשמח . havaga59@hotmail.com
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
04 ספט 2018 16:44
  • צטט
  • הגב
שלום חנה,

מומלץ לבצע תהליכים בדרך נכונה ובריאה בפרוייקטים מסוג זה ולבחור נציגות מסודרת על ידי האספה הכללית של הדיירים. הנציגות היא זו שבוחרת את אנשי המקצוע (עורכי דין, מפקחים וכיוצ"ב).

אם יש נציגות מסודרת שנבחה והיא מונתה לבחור עו"ד אז אתם עם עו"ד שהם בחרו לכם.

בהצלחה בהכל,
נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.