ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

ב 10.10.18 משרדנו לוקח חלק פעיל בכנס התחדשות עירונית של מידע כנסים, בערים חולון בת ים ויפו
כנס זה הנו כנס חשוב מאין כמותו לוועדי בתים כמדגיש את חשיבותו של פרוייקט מהפן של הדיירים כבעלי הקרקע בפרוייקטים מסוג זה.

ביצוע תמ"א ללא קבלת חניה, ממ"ד ו/או מרפסת
תגובה אחרונה 04 ספט 2018 16:49 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
אורנה 19

--
21 אפר 2018 14:32
  • צטט
  • הגב
שלום רב,
בבניין שלנו מתכוונים לבצע תמ"א ואני לא מקבלת חניה, ממ"ד ומרפסת. הדירה מושכרת כרגע וזה יהיה הפסד כספי אדיר למשך תקופת הביצוע.
יש לי מספר שאלות:
1.האם זה חוקי?
2.האם יש לי סיבה מוצקה להגיד התנגדות, אם אני צריכה/יכולה להגיש התנגדות, האם יש טפסים ו/או נוסח מקובל על מנת לעשות זאת?
3.האם יש דרכים מקובלות או חוקים שמגינים עלי?
4.האם אני יכולה לבוא בדרישה ליזם שיתחייב לשלם לי את מלוא שכר הדירה אם לא אצליח להשכיר אותה, או להשלים לי לשכר הדירה שמתקבל עד לפני תחילת העבודות?
5.אם אני מתנגדת, האם דיירי הבניין יכולים לתבוע אותי על כך?

תודה רבה
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
04 ספט 2018 16:49
  • צטט
  • הגב
הי אורנה,

הכל שאלה של כלכליות. יש לנו פרוייקטים בהם דיירים לא רק שלא מקבלים תמורות אלא נותנים מטרים מהדירה שלהם על מנת לייצר בניין חזק מפני רעידות אדמה.
המדינה נתנה לנו מתנה והיא תכנית חיזוק שבה אין לרוב מיסים והדיירים/בעלי הקרקע מקבלים דירה בבניין מחוזק עם לובי מפואר, מעלית וכיוצ"ב ללא כל תמורה מצדם. היזם מכין דו"ח 0 ואם אין תמורות כנראה שנוכח גודל המגרש ו/או הזכויות ו/או התנאים בשטח לא ניתן לתת אותם.


ככל שאין לך נימוק סביר (והשיקול של השכירות אל מול הבניין החדש לא מראה עילה של נימוק סביר) ייתכן ותהיה עילה להגשת תביעה נגד המפקחת.


בהצלחה,
נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.