עו"ד ירון ברלינרמשרדו של עו"ד ירון ברלינר הינו משרד בוטיק בעל ניסיון רב, העוסק בתחומים המשפטיים הבאים: פיתוח ותשתיות. קבלנות חוזית. עסקאות נדל"ן.
המשרד עוסק בתחום "משפט הבניה", Construction Law, תחום מפותח מאד בעולם, אשר מצוי בחיתוליו בישראל. תחום זה מבקש לתת מענה ללקוחות בפרויקטים, מזמינים וקבלנים, על צרכיהם המיוחדים. תחום משפטי זה, בו צבר המשרד ניסיון וידע רב, מגשר על פערי השפה בין ההנדסה, הקבלנות והמשפט, על בסיס היסטוריה ארוכה של ספרות ופסיקה. על בסיס אלו, מעניק המשרד ליווי והדרכה החל בשלבים הראשונים של הפרויקט- הכנת המכרז (על ידי מזמינים) או הכנת ההצעה (על ידי קבלנים), דרך ניהול החוזה ועד להשלמת הפרויקט ואם נדרש גם בתביעות.
טלפון03-7501010
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-7501005

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה