עו"ד ירון ברלינרמשרדו של עו"ד ירון ברלינר הינו משרד בוטיק בעל ניסיון רב, העוסק בתחומים המשפטיים הבאים: פיתוח ותשתיות. קבלנות חוזית. עסקאות נדל"ן.
המשרד עוסק בתחום "משפט הבניה", Construction Law, תחום מפותח מאד בעולם, אשר מצוי בחיתוליו בישראל. תחום זה מבקש לתת מענה ללקוחות בפרויקטים, מזמינים וקבלנים, על צרכיהם המיוחדים. תחום משפטי זה, בו צבר המשרד ניסיון וידע רב, מגשר על פערי השפה בין ההנדסה, הקבלנות והמשפט, על בסיס היסטוריה ארוכה של ספרות ופסיקה. על בסיס אלו, מעניק המשרד ליווי והדרכה החל בשלבים הראשונים של הפרויקט- הכנת המכרז (על ידי מזמינים) או הכנת ההצעה (על ידי קבלנים), דרך ניהול החוזה ועד להשלמת הפרויקט ואם נדרש גם בתביעות.
טלפון03-7501010
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-7501005

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה