שי אבני משרד עורכי דיןהמשרד עוסק בתמ"א 38.
משרד עורכי דין שי אבני הוקם בשנת 2000 ומנוהל ע"י עו"ד ומגשר שי אבני במשרד מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים המגוונים הבאים: • תמ"א 38 • דיני מקרקעין המשרד מצוי בקשרי עבודה טובים עם מספר משרדי עורכי דין, ובכך משפר את השירות הניתן לכל לקוח ולקוח. מייסד המשרד עו"ד ומגשר שי אבני עו"ד שי אבני ייצג במהלך השנים חברות ואנשים פרטיים במגוון רב של תביעות, לרבות הגנה משפטית, תביעות נזקי גוף ורכוש, הליכי כינוס והסדרים, הגנה על חייבים בלשכת ההוצאה לפועל, תביעות חבויות ולשון הרע. לעו"ד שי אבני ניסיון רב בעריכת דין. במשך השנים הוא ייצוג לקוחות מול מוסדות וארגונים שונים: בתי משפט, כונס הנכסים הרשמי, לשכת ההוצאה לפועל, ביטוח לאומי, מוסדות לבוררות ולגישור בארץ, רשמי המקרקעין והירושה ורשויות המס. תעודות והסמכות: • בוגר תואר ראשון (LL.B) במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב • חבר לשכת עורכי הדין משנת 1997 משרד עורכי דין שי אבני חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0509693151
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6561500

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה