ארז הימן משרד עורכי דין ונוטריוןהמשרד עוסק בתחום: : תמ"א 38
משרד עורכי דין ונוטריון ארז הימן הינו משרד בוטיק המספק שירות אישי מקצועי ואדיב מזה כ-16 שנים. במהלך שנותיו צבר המשרד ידע עשיר וניסיון רב ומוניטין בטיפול בקשת רחבה של תחומים משפטיים, תוך שמירה על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר. המשרד עוסק בתחומים: • ייצוג משפטי בתחומי המקרקעין- מקרקעין ונדל"ן, הסכמי מכר ורכישה ,מיסוי מקרקעין, רישום בטאבו, הסכם שכירות, קבוצות רכישה, תמא 38 ועוד... המשרד נותן שירות וייעוץ משפטי ליחידים- חברות פרטיות וחברות ציבוריות. הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים שהתווה המשרד, ובראשם שירות משפטי יסודי מוקפד ואיכותי שאיפה למצוינות ומקצועיות ללא פשרות. ערכים אלה מנחים את המשרד ומהווים נר לרגליו תוך כדי מתן כבוד ונאמנות ללקוח. המשרד מעניק פגישת ייעוץ ראשונית להערכת סיכוי התביעה ללא תשלום. תעודות והסמכות: • השתלמות ענפית בדיני בנקאות • השתלמות תעודה במיסוי מקרקעין פרסומים: האתר העסקי של עו"ד ארז הימן משרד עורכי דין ונוטריון ארז הימן חרט על דיגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0508004987
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6098050

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה