רן שייביץ משרד עו"דהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38 ופינוי בינוי.
משרד עו"ד רן שייביץ הוקם ומנוהל ע"י עו"ד רן שייביץ המשרד עוסק בנושאים שונים ומגוונים בתחום המקרקעין ומעניק ללקוחותיו טיפול ושירות משפטי איכותי וענייני תוך הקפדה על מתן יחס אישי, אמינות, התמדה והצלחה במשימות כאשר המוטו של המשרד הוא מתן שירות מקצועי, יעיל ומהיר. ייחודו של המשרד בא לידי ביטוי ביכולתו לבחון את ענייני הלקוח מהיבטים שונים ומגוונים בענפי המשפט בדגש על עסקאות מקרקעין מה שמעניק ללקוח פתרונות כוללים, יעילים, יצירתיים ובלתי שגרתיים שיובילו לתוצאות מרביות והכול תחת קורת גג אחד. תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הוא המשפט האזרחי והמסחרי דיני מקרקעין בדגש על עסקאות נדל"ן ומיסוי מקרקעין, עריכת חוזים, לרבות עריכת חוזים לרכישה ומכירת בתים, דירות וקרקעות,חנויות, משרדים וייצוג משפטי בתחומים הנ"ל. המשרד נמצא בתל אביב ובבצרה , ולרשות המשרד והלקוח מערכת מחשוב חדישה וספריה משפטית ענפה ומעודכנת המכילה ספרות מקצועית ומשפטית מעודכנת ורלוונטית. בנוסף מחובר המשרד למערכות מידע משפטיות המאפשרת למשרד להתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות משפטיות ומסחריות ולהשתמש במנועי חיפוש משוכללים לאיתור פסקי דין והלכות משפטיות שונות. מייסד המשרד רן שייביץ בוגר תואר ראשון (LL.B) במשפטים מאוניברסיטת תל אביב בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בר אילן חבר בלשכת עורך הדין בוגר הסמכות והשתלמויות רבות בתחום המקרקעין של לשכת עורכי הדין תפקידים שעו"ד רן שייביץ לקח / לוקח בהם חלק: מרצה אורח בתחום המקרקעין וכן בעל ניסיון מסחרי וידע נרחב וקשרים ענפים נרחב בתחום המקרקעין על כל מרכיביו, לרבות עבודה מול בנקים למשכנתאות, משרדי תיווך, שמאי מקרקעין, רו"ח ויועצי מס בתחום. עיקר ייחודו של רן הינו יחסו החם, האדיב, "בגובה העיניים" ותחושת השליחות שלקח על עצמו בליווי צמוד, אישי ומקצועי של קהל לקוחותיו הרחב. משרד עו"ד רן שייביץ חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0509992875
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-5124455

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה