הרצליך לאור משרד עורכי דין ונוטריוןעורכי הדין צפורה הרצליך ואסף לאור, מנהלים במשותף את משרד הרצליך - לאור, משרד עורכי דין ונוטריון, אשר הוקם על ידי עו"ד הרצליך בשנת 1975. המשרד מונה 4-5 עורכי דין, מתוכם שני שותפים ושתיים - שלוש עורכות דין שכירות.
משרדנו עוסק בתחום דיני המקרקעין: ובכלל זה, ייצוג בתביעות בעלות, פירוקי שיתוף, הסדרת רישומים היסטוריים, ליקויי בנייה וכן, ליווי פרויקטים של בניה משלב רכישת הקרקע ועד לרישום בית משותף, ייצוג קבלנים/יזמים, עסקאות יד שניה, מיסוי מקרקעין, ליווי וייצוג נציגויות דיירים בפרויקטים להתחדשות עירונית (תמ"א 38), פינוי בינוי, מכרזים ועריכת הסכמי התקשרות בארץ ובעולם. כמו כן, משרדנו מלווה ומייעץ לאדריכלים/יועצים בכל נושא תכנון ובניה ומעורב בפרויקטים מורכבים בהיקפים גדולים. 
טלפון0508004676
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-5610090

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה