שגית אברג'יל עו"ד ומגשרתהמשרד עוסק בתחום: תמ"א 38
משרד עו"ד שגית אברג'יל הוקם ומנוהל ע"י עו"ד ומגשרת שגית אברג'יל. משרד שגית אברג'יל עו"ד, עוסק בנדל"ן ובלווי יזמים או דיירים בפרויקטים תמ"א 38. למשרד ידע רב בחוזים מסחריים בינלאומיים , ובעסקאות בינלאומיות, כתוצאה מניסיון עשיר בעבודה עם חברות בינלאומיות. המשרד מבוסס על ידע רב, השקעה ומקצועיות, תוך רצון לעזור ולסייע לכל אדם באשר הוא אדם במערכת המשפט והצדק. המשרד דוגל בהשגת הסכמים ופשרות, ועוסק בגישור משפחה כאשר הדגש הוא השגת תוצאות משפחתיות טובות לכל הצדדים להבדיל מתוצאות משפטיות. מייסדת המשרד עו"ד ומגשרת שגית אברג'יל עו"ד שגית אברג'יל בעלת ניסיון, מקצועיות, הישגים מרשימים ופורצי דרך בעולם המשפט האזרחי. עו"ד שגית אברג'יל עשתה הסבה מקצועית מתחום השיווק וסחר הבינלאומי לעולם המשפטים תוך שימת דגש על מתן שירות מקצועי ונכונות לעזור ולסייע לאזרחים. תעודות והסמכות: • בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים (B.A) בהצטיינות. • בוגרת תואר שני במנהל עסקים (M.B.A ) מצטיינת דיקן. • בוגרת תואר ראשון במשפטים ( L.L.B ) ועורכת דין.- מצטיינת דיקן. • מגשרת מוסמכת עם התמקדות במשפחה. • סיימה את לימודי התעודה במגוון השתלמויות: דיני משפחה, דיני ירושה, הוצאה לפועל, גישור, גישור משפחתי, ביטוח לאומי. פרסומים: • Facebook – דף עסקי - שגית אברג'יל עורכי דין משרד עו"ד שגית אברג'יל חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0508004916
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס04-9033364

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה