שגית אברג'יל עו"ד ומגשרתהמשרד עוסק בתחום: תמ"א 38
משרד עו"ד שגית אברג'יל הוקם ומנוהל ע"י עו"ד ומגשרת שגית אברג'יל. משרד שגית אברג'יל עו"ד, עוסק בנדל"ן ובלווי יזמים או דיירים בפרויקטים תמ"א 38. למשרד ידע רב בחוזים מסחריים בינלאומיים , ובעסקאות בינלאומיות, כתוצאה מניסיון עשיר בעבודה עם חברות בינלאומיות. המשרד מבוסס על ידע רב, השקעה ומקצועיות, תוך רצון לעזור ולסייע לכל אדם באשר הוא אדם במערכת המשפט והצדק. המשרד דוגל בהשגת הסכמים ופשרות, ועוסק בגישור משפחה כאשר הדגש הוא השגת תוצאות משפחתיות טובות לכל הצדדים להבדיל מתוצאות משפטיות. מייסדת המשרד עו"ד ומגשרת שגית אברג'יל עו"ד שגית אברג'יל בעלת ניסיון, מקצועיות, הישגים מרשימים ופורצי דרך בעולם המשפט האזרחי. עו"ד שגית אברג'יל עשתה הסבה מקצועית מתחום השיווק וסחר הבינלאומי לעולם המשפטים תוך שימת דגש על מתן שירות מקצועי ונכונות לעזור ולסייע לאזרחים. תעודות והסמכות: • בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים (B.A) בהצטיינות. • בוגרת תואר שני במנהל עסקים (M.B.A ) מצטיינת דיקן. • בוגרת תואר ראשון במשפטים ( L.L.B ) ועורכת דין.- מצטיינת דיקן. • מגשרת מוסמכת עם התמקדות במשפחה. • סיימה את לימודי התעודה במגוון השתלמויות: דיני משפחה, דיני ירושה, הוצאה לפועל, גישור, גישור משפחתי, ביטוח לאומי. פרסומים: • Facebook – דף עסקי - שגית אברג'יל עורכי דין משרד עו"ד שגית אברג'יל חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0508004916
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס04-9033364

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה