שרית לנגה כהן עו"דהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38 ותכנון ובניה.
עו"ד שרית לנגה החלה דרכה בבית המשפט המחוזי בתל אביב כמתמחה. עוסקת בליטיגציה בתחום הנדל"ן על היבטיו, מייצגת בסכסוכי מקרקעין מורכבים ועורכת עסקאות מכר. לצד העיסוק בנדל"ן ובפרט בייצוג בעלי נדל"ן מסחרי, עוסקת בתחום הרישוי והמיסוי המוניצפאלי, לרבות תכנון ובניה וכל עניין מול הרשות המקומית. בנוסף, עוסקת בליטיגציה בתחום משפט העבודה על כל היבטיו – מלווה ומייצגת מעסיקים בהסדרת משפט העבודה בקרב העובדים ומייצגת עובדים בהליכים מול מעסיקים. תעודות והסמכות: רישיון לשכת עו"ד - 2004 תואר ראשון במשפטים – המכללה למינהל - 2003 תפקידים נוספים: שימשה כמרצה בבה"ס לחקירות שוטרים. שימשה כמתרגלת באוניברסיטת בר אילן; עוזרת הוראה בתחום דיני החוזים, המקרקעין והמשפט המינהלי בקריה האקדמית אונו; מתנדבת בעמותת "ידיד" – העצמת אוכלוסיות חלשות באמצעות יעוץ משפטי בתחום דיני העבודה ורשויות מקומיות. קובלת מטעם ועדת האתיקה של לשכת עו"ד ומייצגת בהליכים משמעתיים. סגנית יו"ר ועדת רשויות מקומיות בלשכת עו"ד. סגנית יו"ר ועדת משפט מינהלי בלשכת עו"ד. העניקה סיוע משפטי בהתנדבות בשדולת הנשים. שימשה מבין העורכים של הספר לכבוד הנשיא לשעבר שמגר במסגרת כתב העת "המשפט". מנהלת פורום עורכי דין באתר הפורומים המשפטיים.
טלפון0559779520
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס077-4701151

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה