שלדון שורר משרד עורכי דיןהמשרד עוסק בתחום תמ"א 38.
משרד עורכי דין שלדון שורר הוקם בשנת 1983 ומנוהל ע"י עו"ד שלדון שורר. המשרד מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים הבאים: דיני מקרקעין בארה"ב ובישראל, ליווי משפטי ליזמי נדל"ן, ניהול עסקאות רכש, מכר ושכירות נכסים למגורים ולעסקים, ייצוג רוכשי דירות ישירות מהקבלן, מיסוי ומיפוי מקרקעין, מומחיות במיסוי בינ"ל, התנהלות אל מול רשויות המס ורשויות מקומיות: זכויות בנכס, רישום נכס, מס שבח, ייצוג דיירים, וועדי בניינים בפרויקטים שיקום מבנים, תמ"א 38, חוות דעת משפטית לבתי משפט בארה"ב ובישראל, אכיפת פס"ד מארה"ב, ליטיגציה מקצועית והופעה מרשימה בתביעות מקרקעין בישראל ובארה"ב. מייסד המשרד עו"ד שלדון שורר עו"ד שלדון שורר הינו מקצועי, מיומן ומנוסה, מייעץ, מסייע ומספק חוות דעת משפטיות אודות החוק בארה"ב עבור ישראלים רבים שחייהם הצטלבו בדרך זו או אחרת עם הדרישות האמריקאיות וזקוקים לסיוע והכוונה. תעודות והסמכות: בוגר אוניברסיטת ניו יורק בוגר תואר ראשון (LLB) במשפטים בוגר תואר שני במיסוי חבר לשכת עוה"ד בניו יורק ובארץ תפקידים שעו"ד שלדון שורר לקח / לוקח בהם חלק: דובר "המפלגה הדמוקרטית" בישראל משרד עורכי דין חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0509992882
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס1539-7715753

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה