לביא יעקב משרד עו"דהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38 ופינוי בינוי.
לביא יעקב, משרד עורכי דין הוקם בשנת 2001 ע"י עו"ד יעקב לביא העומד בראשו. במשרד פועלים שני עורכי דין; עו"ד לביא הינו בוגר אוניברסיטת ת"א, בחוגים למשפטים, חשבונאות, כלכלה ובלימודים כללים במדעי הרוח. חבר לשכת עוה"ד משנת 1995. לצד עורך דין לביא, עובד כשכיר עו"ד צבי הלוי. את התמחותו עשה עו"ד לביא בלשכה המשפטית של משרד האוצר ובמשרד הרצוג פוקס נאמן. בשני משרדים אלו נחשף לסוגיות רגולציה ומיסוי ברמה המורכבת ביותר. עם סיום התמחותו המשיך עו"ד לביא לעבוד כשכיר בהרצוג, פוקס, נאמן ואת דרכו המשיך כשעבד כשכיר במשרדו של יוסף שפט עו"ד (רו"ח). בשנת 2001 יצא עו"ד לביא לעצמאות. עו"ד לביא שימש כמתרגל בקורס למשפט מנהלי במכללה למנהל. עו"ד לביא הינו בעל תעודת מגשר מוסמך מטעם משרד המשפטים. כיום, מכהן עו"ד לביא כחבר וועדת ערר ארנונה, שליד עיריית תל אביב. משרדנו שם דגש על מקצועיות, יחס אישי ומסירות ללקוח תוך הבאה בפניו את מכלול השיקולים ומעמיד את הלקוח אף על הקשיים שבעניינו תוך חתירה לפשרה ראויה במקרה המצדיק זאת. עם זאת צבר המשרד מיומנות רבה בליטיגציה מסחרית ובפרט בליטיגציה מיסוית. משרדנו ממוקם במרכז תל אביב, בפינת הרחובות אבן גבירול וצייטלין. עו"ד נוסף במשרד: עו"ד אדם פריארה המשרד פועל בכמה תחומי משפט: דיני מיסים-מס הכנסה, מיסוי מוניציפאלי, מס ערך מוסף ומיסוי מקרקעין, לרבות ייצוג בכל ההליכים מול משרדי המיסוי, עררים, ערעורים ובגצ"ים נגד רשויות המס דיני תקשורת- ובכלל זה זכויות יוצרים ולשון הרע. חדלות פירעון ופשיטת רגל – ייצוג נושים וחייבים בהליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון. למשרדנו ניסיון בניהול חברות המצויות בהליכי כינוס נכסים. דיני עבודה – יצוג עובדים ומעבידים בערכאות השונות הקשורות לדין העבודה, ובכלל זה יצוג עובדים והבטחת מלוא זכויותיהם בהליכי חדלות פירעון ופשיטת רגל של מעסיקם. למשרדנו ידע רב בכל הנוגע להסדרים הרחבים החלים על הענפים השונים במשק. הדף בגוגל פלוס.
טלפון0509697289
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה