ניצה כהן משרד עורכי דיןהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38, פינוי בינוי, תכנון ובניה
עו"ד ניצה כהן הקימה את משרדה בשנת 2003 בעיר חיפה ובעלת ותק של למעלה מ-30 שנה בתחומה. הדגש העיקרי במשרד הוא מתן יחס אישי, איכותי ומקצועי ללקוחות ובעיקר "לאזרח הפשוט", לאדם הפרטי המוצא עצמו נאבק עם "הממסד" (רשויות שלטון, גופי ממשל, חברות ענק ותאגידים גדולים). מגוון הנושאים המשפטיים שבהם אנו עוסקים, מאפשר לנו לתת שירות וליווי מקצועי במכלול רב של תחומים. אצלנו כל לקוח יכול למצוא מענה שלם ומלא לכל צרכיו, כך למשל בתחום תאונות הדרכים, משרדנו מטפל הן בתחום התעבורתי (ייצוג בבית המשפט לתעבורה), הן בתחום הנזיקי (טיפול בנפגעי תאונות דרכים) והן בתחום הרכושי (ייצוג מול חברות הביטוח). על-מנת שהלקוח יוכל להכיר ולהבין את מלוא זכויותיו בטרם יחליט על אופן המשך הטיפול בעניינו, אנו איננו גובים שכר עבור פגישת יעוץ ראשונית. לקוחות המשרד נהנים מצוות מנוסה של 7 עורכי דין ותיקים אשר עוסקים בתחומים מגוונים ורבים ומטפלים בקשת רחבה של נושאים הבאים: פלילי תעבורה נזיקין משפט אזרחי ומסחרי דיני עבודה מקרקעין דיני משפחה ירושות וצוואות והוצאה לפועל צוות המשרד: עו"ד ניצה כהן - משפט צבאי פלילי, דיני תעבורה עו"ד דפנה לוי - משפט אזרחי מסחרי, דיני מקרקעין עו"ד יעל אלפסי לזרוביץ - משפט אזרחי מסחרי וליטיגציה עו"ד גולן תמיר - משפט אזרחי מסחרי וליטיגציה רס"ב בדימוס יעקוב גבע - מתן יעוץ והכוונה לחשודים עצורים עו"ד ישראל מזרחי - משפט פלילי ודיני תעבורה עו"ד שלומי סנדרוביץ - תפקידים שעו"ד ניצה כהן לקחה בהם חלק: עו"ד ניצה כהן קצינת משטרה ותובעת משטרתית לשעבר. בקרו בדף ה-facebook המשרד חרט על דיגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0509693059
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה