דן עופר ושות', עורכי דיןהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38, פינוי בינוי, תכנון ובניה.
משרד דן עופר ושות', עורכי-דין נוסד בשנת 1973 על ידי עו"ד דן עופר. המשרד הינו בוטיק משפטי המתמחה במגוון תחומי המשפט המסחרי ובדגש על תחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית - עסקאות תמ"א38 ופינוי-בינוי, מלונאות, עסקאות מסחריות ומיזמים בארץ ובחו"ל, ליווי שוטף של תאגידים, שוק ההון ונאמנויות בשוק ההון, נאמנויות בשוק האשראי, ונאמנויות הון אישי. במשרד צוות משפטי מקצועי ועתיר ניסיון המונה כיום 6 עורכי דין ובראשם השותפים הבכירים - עו"ד (נוטריון) דן עופר, עו"ד (נוטריון) עמית אמויאל ועו"ד אבי קאין, שני יועצים מיוחדים וצוות מתמחים. עיקרון יסוד במשרד הוא שכל לקוח זוכה לקבל שירות צמוד מאחד השותפים במשרד, המקפידים הן על רמה גבוהה של שירות והן על זמינות ונגישות בכל עת. עם לקוחות המשרד נמנים חברות מובילות במשק הישראלי, חברות רב לאומיות, חברות זרות ואנשי עסקים פרטיים ישראלים וזרים. המשרד מלווה את מרבית לקוחותיו מזה עשרות שנים – וזו אולי העדות הטובה ביותר לגבי טיבם הייחודי של השירות והיחס שמעניק המשרד ללקוחותיו. תחום הנדל"ן והתחדשות עירונית: תחום הנדל"ן מהווה נדבך מרכזי במשרדנו מיום היווסדו, והוא מדורג ב- BDICode לשנת 2016, בין משרדי הבוטיק המובילים הבולטים בתחום הנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית. המשרד מעניק ללקוחותיו שירות וייצוג בכל שלבי העסקה, החל מבדיקת נאותות וייעוץ בכל ההיבטים הקשורים ברכישת נכס מקרקעין, ייצוג מול גורמים המממנים את העסקה, דרך תהליך יזום, קידום ואישור תוכניות מתאר ובנין ערים, ליווי וייעוץ באספקטים העסקיים ובגיבוש מתווה העסקה, משא ומתן משפטי וניסוח של הסכמים רלוונטיים, וכלה בטיפול בעניינים הנדרשים מול הרשויות השונות, לרבות ייצוג אל מול רשויות מיסוי מקרקעין וגורמי התכנון. על לקוחות המשרד בתחום זה נמנים יזמים, קבלנים, בעלי נכסים, קבוצות בעלי קרקע / רוכשים, דיירים וכן לקוחות פרטיים - בקשת מגוונת של עסקאות מסוגים שונים לרבות רכישה ומכירה של מקרקעין, שיתוף במקרקעין, עסקאות קומבינציה, ליווי פרויקטים קבלניים למגורים, ליווי פרויקטים לבניית נכסים מניבים (משרדים ותעשיה), התחדשות עירונית - ליווי הן של יזמים והן של בעלי דירות בעסקאות תמ"א 38 ובפרויקטים לפינוי-בינוי, טיפול מקיף בהליכי תכנון ובניה לרבות תכניות מתאר, שינוי ייעוד וניצול, ניוד זכויות בניה ועוד, התקשרויות עם קבלנים, טיפול בצד הפיננסי של הפרויקטים לרבות הסכמי ליווי עם בנקים ועבודה שוטפת מולם, רה-פייננס לנכסים מניבים, ייצוג בתיקי הפקעות מקרקעין, פירוק שיתוף במקרקעין והתנגדויות ועררים לתכניות מתאר והיתרי בניה. בנוסף, מתמחה המשרד במיסוי מקרקעין והיטלי השבחה, לרבות ייצוג בהליכי השגה, שמאי מכריע ועררים. פרסומים ומאמרים: פרסומי המשרד ומידע נוסף זמינים גם בקישורים שלהלן. • אתר אינטרנט - www.OFFERLAW.co.il • פרופיל המשרד ב- BDICode • לינקדאין - Dan Offer & Co., Law Firm
טלפון0508004975
דוא"לleads@psakdin.co.il
פרויקטים

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה