ערי גץ עו"ד ונוטריוןהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38, תכנון ובניה.
משרד עורכי דין גץ ערי הוקם בשנת 1974, על ידי עו"ד ערי גץ – אשר ברשותו עשרות שנות ותק, ניסיון ומוניטין בתחום, בזכות מחויבותו לכל אחד ואחד מלקוחותיו, למען שביעות רצונם המלאה. המשרד עוסק בתחומים הבאים: נדל"ן, מעמד אישי ומשפחה, הסכמי ממון ניהול נכסים ועזבונות, עריכת צוואות, צווי ירושה וצווי קיום צוואה, ייעוץ משפטי, גישור, כמו כן ניתנים במקום שירותי נוטריון בעברית, באנגלית ובגרמנית. עו"ד גץ הינו בוגר אוניברסיטת ת"א (1972) בעל תואר במשפטים (LL.B). עו"ד גץ הינו בעל ידע רב תחום המקרקעין ומסוי מקרקעין, תחום בו הינו עוסק כבר עשרות שנים. בנוסף עוסק עו"ד גץ בנושאים הקשורים לעסקאות מקרקעין כגון: עריכת צוואות, ניהול עזבונות וניהול נכסים עבור תושבי חוץ. עו"ד רומה בן צבי הינה בוגרת אוניברסיטת ת"א (1972), בעלת תואר במשפטים (LL.B), עוסקת ובעלת ידע ונסיון רב שנים בנושאי משפחה ומעמד אישי, ומלווה את לקוחותיה במקצועיות רבה במצבים הקשים ביותר בחייהם. עו"ד רומה בן צבי שימשה כשופטת בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין וחברה בפורום משפחה של לשכת עורכי הדין. נחמה, מנהלת המשרד, עובדת כבר שנים רבות בניהול מזכירות עורכי דין ובניהול תיקי מקרקעין בפרט. למשרדנו אופי מיוחד, המבדיל אותו משאר משרדי עורכי הדין האחרים. "אפשר גם אחרת" הוא המוטיב המנחה בעבודתנו מדי יום ביומו. הלקוח הוא הנכס העיקרי והחשוב ביותר עבורנו, ואנו דואגים שהוא אכן ירגיש כך.
טלפון0508004827
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-9318482

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה