אבי ששו עו"ד ונוטריוןהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38, פינוי בינוי.
עו"ד נוטריון ומגשר אבי ששו עוסק בתחומים: תמ"א 38, פינוי בינוי. בתחום דיני מקרקעין עוסק המשרד: הסכמי פינוי בינוי, חוזי השכרה, עריכת חוזים לרכישה ולמכירה של דירות משרדים ונדל"ן מסחרי, עסקאות קומבינציה, תביעות פינוי, תכנון ובניה, ועוד. בנוסף, מעניק המשרד ייצוג משפטי מול הוועדות המקומיות וועדות ערר, וכן מול כל הערכאות המשפטיות השונות ומול מנהל מקרקעי ישראל. בתחום המסחרי מעניק המשרד ייעוץ משפטי לחברות וללקוחות פרטיים כאחד ומטפל בין היתר, כינוס נכסים בהשקעות נדל"ן, פירוק חברות, פשיטת רגל, הסדרי נושים ועוד. המשרד מייצג את לקוחותיו בפני שופטי הפירוקים בבתי המשפט השונים, ובלשכות ההוצאה לפועל. משרד עוה"ד ששו מעניק שירותים משפטיים שונים גם בתחום המשפט האזרחי על כל גווניו, ומציע ייצוג והגנה משפטית, וייעוץ משפטי בנושאים שונים. תעודות והסמכות: תואר ראשון במשפטים ( LLB ) הפקולטה למשפטים באוניברסיטת שפילד, אנגליה (1991 ). המשרד חרט על דיגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.
טלפון0508004858
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6961161

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה