אבי ששו עו"ד ונוטריוןהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38, פינוי בינוי.
עו"ד נוטריון ומגשר אבי ששו עוסק בתחומים: תמ"א 38, פינוי בינוי. בתחום דיני מקרקעין עוסק המשרד: הסכמי פינוי בינוי, חוזי השכרה, עריכת חוזים לרכישה ולמכירה של דירות משרדים ונדל"ן מסחרי, עסקאות קומבינציה, תביעות פינוי, תכנון ובניה, ועוד. בנוסף, מעניק המשרד ייצוג משפטי מול הוועדות המקומיות וועדות ערר, וכן מול כל הערכאות המשפטיות השונות ומול מנהל מקרקעי ישראל. בתחום המסחרי מעניק המשרד ייעוץ משפטי לחברות וללקוחות פרטיים כאחד ומטפל בין היתר, כינוס נכסים בהשקעות נדל"ן, פירוק חברות, פשיטת רגל, הסדרי נושים ועוד. המשרד מייצג את לקוחותיו בפני שופטי הפירוקים בבתי המשפט השונים, ובלשכות ההוצאה לפועל. משרד עוה"ד ששו מעניק שירותים משפטיים שונים גם בתחום המשפט האזרחי על כל גווניו, ומציע ייצוג והגנה משפטית, וייעוץ משפטי בנושאים שונים. תעודות והסמכות: תואר ראשון במשפטים ( LLB ) הפקולטה למשפטים באוניברסיטת שפילד, אנגליה (1991 ). המשרד חרט על דיגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.
טלפון0508004858
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6961161

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה