מרגלית הרפז עו"דהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38, פינוי בינוי.
משרד עו"ד מרגלית הרפז הוקם בשנת 1996 ומנוהל ע"י עו"ד מרגלית הרפז המשרד מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים: המשרד עוסק בתחומים: דיני מקרקעין ובפרט בתחום התחדשות עירונית לרבות תמ"א 38 ועסקאות פינוי בינוי תוך ייצוג יזמים ודיירים, וכן עסקאות נדל"ן שונות ומגוונות משלב יזום פרויקט ועד עסקאות מכר דירה, בתחום המשפט האזרחי פרטי עוסקת בעריכת צוואות וטיפול בירושות, בתחום המשפט המסחרי עוסקת בעריכת הסכמים מסחריים לחברות ושותפויות. מייסדת המשרד עו"ד מרגלית הרפז תחומי עיסוק ולקוחות: עו"ד מרגלית הרפז מטפלת בחברות, יזמים ופרטיים בתחום דיני מקרקעין ובפרט התחדשות עירונית ובתחום המשפט המסחרי . תעודות והסמכות: בעלת תואר במשפטים (LLB) מאוניברסיטת תל אביב משנת 1986 מוסמכת כעו"ד בישראל משנת 1988 תפקידים ציבוריים שעו"ד מרגלית הרפז לקחה / לוקחת בהם חלק: כיהנה כדירקטורית בחברות ממשלתיות שונות וכדח"צית בקרנות ביטוח. עו"ד מרגלית הרפז הייתה מעורבת בהתנדבות בפעילות חברתית בתחום החינוך משרד עו"ד מרגלית הרפז חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0508004742
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6886566

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה