אביטל רבינוביץ עו"דהמשרד עוסק בעיקר בתחומים: פינוי בינוי, תמ"א 38.
משרד עו"ד ונוטריון אביטל רבינוביץ' ממוקם במתחם הבורסה ברמת-גן ועוסק בתחום דיני המשפחה, המעמד האישי ובתחום המקרקעין, ומספק ללקוחותיו קשת רחבה ומקצועית ביותר של שירותים משפטיים ביניהם: גירושין הסכם גירושין הסכמי – ממון הסכם קדם נישואין משמורת משמורת משותפת הסדרי ראייה מזונות רכוש נכסי קריירה/מוניטין אבהות אימוץ אפוטרופוס לגוף/לרכוש צוואות/התנגדות לצוואות נדלן: מקרקעין וחוזים שירותי נוטריון גישור בנוסף עוסק המשרד בייצוג לקוחות בבתי המשפט ובבתי דין הרבניים בכל הערכאות ובכל סוגי ההליכים המשפטיים, וכן בהליכים מחוץ לכותלי בית המשפט ובתי הדין במו"מ ובהליכי גישור. בנוסף מעניק המשרד שירותי ניסוח ועריכת מסמכים משפטיים ברמה מעולה ויסודית כגון: הסכמי גירושין, הסכמי ממון בין בני זוג, הסכמי שיתוף, צוואות ועוד. בראש המשרד עומדת עורכת הדין ונוטריון אביטל רבינוביץ', חברה בלשכת עורכי הדין משנת 1997. את התמחותה המקצועית עשתה אצל כבוד השופט יצחק שנהב- סגן נשיא בית המשפט לענייני משפחה באזור תל-אביב (בדימוס). כמו כן כיהנה עו"ד רבינוביץ כחברה בוועדת החקיקה של דיני משפחה בלשכת עורכי הדין, והינה בוגרת סדנאות והשתלמויות בדיני משפחה, במיסוי מקרקעין ובדין הכללי . המשרד חרט על דיגלו מתן שירות מקצועי ברמה גבוהה ביותר, תוך בניית אסטרטגיה משפטית, יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית העולה לפתחו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0508004712
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה