טל אזוגי עו"דהמשרד עוסק בעיקר בתחומים: פינוי בינוי, תמ"א 38, תכנון ובניה.
טל אזוגי משרד עורכי דין: עו"ד טל אזוגי בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) בעלת ניסיון רב בתחום המשפט האזרחי לרבות נדלן,דיני מקרקעין, פשיטת רגל, הוצאה לפועל, דיני נזיקין, וירושות וצוואות. עו"ד טל אזוגי מספקת שירות מקצועי אמין דיסקרטי ואישי. תחומי העיסוק המשרד: דיני מקרקעין ונדל"ן משפט אזרחי- הוצאה לפועל ופשיטות רגל דיני אישות- צוואות וירושות דיני נזיקין גישור תביעות קטנות השירותים הניתנים במשרדה של עורכת הדין טל אזוגי: נדל"ן ומקרקעין - ייצוג, ניהול וטיפול ועריכת כל סוגי עסקאות המקרקעין- עריכת הסכמי מכר לנדל"ן, קנייה ומכירה של דירות, בתים, מגרשים, דירות יד שנייה, ייצוג רוכשים ברכישת דירה מקבלן, ייצוג רוכשים בקבוצות רכישה, ליווי צמוד בתהליך רכישת דירה ומכירתה. למשרדנו ניסיון רב בייצוג קבלנים ודיירים ויזמים בהליך תמ"א 38, פינוי בינוי. תכנון מס יעיל ואפקטיבי, התנהלות מול רשויות מיסוי מקרקעין, רישום פרצלציה ובתים משותפים, לרבות בתחום מיסוי המקרקעין ותכנון ובניה, עריכת הסכמי שכירות מסחרי/ אישי וטיפול בשוכרים ודירות להשקעה.
טלפון0508004699
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס08-8533007

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה