אלימלך יערי עו"ד ונוטריוןהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38
יערי אלימלך- עו"ד, נוטריון ומגשר עוסק בתחום מעל 32 שנים. המשרד מספק את שירותיו ללקוחות פרטיים עסקיים ועמותות. בוגר לימודי משפטים באוניברסיטת בר אילן בשנת 1981. תעודות: רשיון לשכת עורכי הדין 1982, רישיון נוטריון ,199 ומגשר מוסמך 2004. צוות המשרד מעניק יחס אישי ללקוח, ונותן מענה לבעיות העולות במהלך הטיפול. במשרדנו, הלקוח יושב מול עורך הדין הוותיק והמוסמך שלו, שיכול לתת לו את הפתרונות היצירתיים והמוסמכים ביותר. תחומי פעילות המשרד: מקרקעין עסקאות יד שנייה, עסקות מכירה וקנייה של מגרשים ועסקאות קומבינציה, תוך שיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים, כנדרש לצורך תכנון המס והקטנתו ככל שאפשר מבחינה חוקית; מתן מענה למקרים של פירוק שיתוף, ולמקרים של שותפים בנכסים המונעים את מימושם או את השימוש בהם על ידי תביעות לפירוק שיתוף; כינוס נכסים באופן שמאפשר ללקוחות לממש את זכויותיהם, ובכך לחסוך כסף רב, בהקדם האפשרי; טיפול בנושא היטל השבחה שנדרש על ידי הרשות המקומית במקרה של שכונת שיקום, לאחר ביטול ההכרזה עליה כשכונת שיקום. במקרה זה, בכל הערכאות, כולל בבית משפט השלום, המחוזי והעליון התקבלה דעתנו כי ההיטל אינו חל, ובעקבות זאת נקבעה הלכה הקובעת את פטור ההיטל מכל שכונות השיקום בארץ.
טלפון0509693132
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-9310208

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה