קרנות תמ"א 38 בע"מ - ליווי ומימון כולל לפרויקטי חיזוקקישור לאתר אינטרנט
בתחילת 2013, הוקמה חברת קרנות תמ"א 38 בע"מ, על ידי א.ב יעל ישראל בע"מ 50%) חברה יזמית מנוסה ורונן גאון (50%), מוסמך במימון ובעל ניסיון עשיר בליווי בנקאי של פרויקטים בשיטת הליווי הסגור. קרנות 38, מפעילה מודל השקעה ייחודי למימון חוץ בנקאי של פרוייקטי תמ"א 38 (חיזוק בינוי) בהיקפים של עד 20 מ' ₪ מכירות בפרויקט.
המודל מבוסס על שזירה מימונית - משפטית - תהליכית, בין יזם ופרויקט ספציפי, לבין מלווים ספיציפיים, לפרויקטים עם כרית בטחון נאותה ותוך רישום בטוחות למלווים.
הסכמי המימון כוללים הגדרת יחסי פעולה במשבר, באמצעות אריגה משפטית - תהליכית עם הדיירים הקיימים ומתווה שנקבע עם היזם מראש לגבי תהליכי בטוחות לרוכשי הדירות החדשות.
ההסכמים המשפטיים נבנו באופן המבטיח שליטה מלאה, במקרה של כשל ולאפשר סיום הפרויקט על מנת להשיב את ההלוואות למלווים ולתת מענה יעיל לדיירים הקיימים ולרוכשי הדירות. ההשקעה כמלווה באמצעות קרנות תמ"א 38 בע"מ, מתאימה למשקיעים המבקשים לפזר את תיק ההשקעות שלהם ומעוניינים בתשואות גבוהות תוך הערכה סובייקטיבית שהתשואה הגבוהה תואמת את הסיכונים. ההלוואות הן עד שנתיים לפרויקט, משלב ההיתר ואילך בלבד. תהליך המימון וליווי הפרויקט, נעשה על ידי צוות מקצועי, בעל ניסיון רב בתחומים הרלוונטיים: מימון נדל"ן, משפט מסחרי - נדל"ני, ביצוע פרויקטים וניהול ובשיתוף חברות ניהול ופיקוח הנדסיות - שמאיות.
טלפון03-6049940
דוא"לronen.gaon@gmail.com
פרויקטים

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה