משה נעים - עורך דין ונוטריוןעורך דין ונוטריון משה נעים עוסק בתחום עריכת הדין למעלה מ-40 שנה. עו"ד נעים הינו בוגר האוניברסיטה העברית, ומאז הסמכתו הוא עוסק בעיקר בתחומים הבאים: דיני מקרקעין,  מיסוי מקרקעין, לרבות בניה במסגרת תמ"א 38, כינוס נכסים, ניהול עזבונות, דיני נזיקין, דיני קניין וחוזים, דיני משפחה, צוואות וירושות.
תחומי עיסוקו של המשרד _________________ מקרקעין – עו"ד נעים בעל ניסיון רב שנים בתחום המקרקעין והנדל"ן, ומעניק לקהל לקוחותיו טיפול מקצועי בעת בעת ביצוע עסקאות מכירת דירה, רכישת דירה מקבלן או יד שניה, עסקאות קומבינציה, פינוי בינוי, קבוצת רכישה, פירוק שיתוף במקרקעין, רישום מקרקעין, וליווי הליכי תמ"א 38. מיסוי מקרקעין – עריכת שומה עצמית, הגשת השגות וערערים בתחום מיסוי מקרקעין, ייעוץ וטיפול בשומות של היטל השבחה. 
טלפון0509997049
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה