יוסף סמואל ושות' עו"דמשרד עו"ד יוסף סמואל ושות' הינו משרד בוטיק שנוסד בשנת 1940 ע"י עו"ד יוסף סמואל ז"ל וברבות השנים, הפך המשרד בין המובילים והידועים בתחום המשפט המסחרי ודיני המקרקעין בארץ.
המשרד נותן מענה לקשת רחבה של נושאים מהתחום המסחרי, מקרקעין והתכנון והבניה, תאגידים ומיסים ללקוחות פרטיים, לדיירים, לחברות, ליזמים וקבלנים. המשרד מקפיד כל העת להיות בחזית המשפט ע"י ניתוח מחקר והבנה של תהליכי המשפט העדכניים ביותר שקיימים במשפט, תוך לימוד קפדני של הצעות חוק בכנסת, תהליכים משפטיים וחברתיים, ההלכות החדשות המתקבלות בבתי המשפט השונים, והכל לצורך השגת התוצאה הטובה ביותר ללקוח תוך דגש על מתן פתרון יצירתי לבעיות מורכבות בראיה כוללת, מקצועית וללא פשרות. חברי המשרד מחויבים ליתן ללקוחותיו שירות משפטי ברמה גבוהה, ביחסי אמון עמוקים עם הלקוח תוך ושימת דגש על סודיות ומקצועיות.
טלפון0508004758
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה