משרד אריאל נעמה ושות' משרד עורכי דיןאריאל נעמה ושות' הינו משרד בוטיק בעל ותק של למעלה מ-30 שנה בתחום המשפט האזרחי בכלל ובדיני מקרקעין (נדל"ן), דיני משפחה ומשפט מסחרי בפרט.
פרויקטים של חידוש פני העיר, לרבות פרויקטים של תמ"א 38, עיבוי בינוי ופינוי בינוי, הינם מחויבי המציאות. תחום ההתחדשות העירונית הוא סבוך ומורכב שמצריך, מחד, ידע משפטי עם הבנה עמוקה בתחום המוניציפלי תוך הבנה של הצרכים והמגבלות העסקיות על יזמים בפרויקטים מסוג זה, ומאידך הבנה במגבלות, בצרכים וברגישויות של הדיירים ויכלות לגשר על הפערים שבין היזמים לדיירים. המשרד מטפל בעשרות רבות של עסקאות תמ"א 38 (חיזוק), תמ"א 38 (הריסה ובנייה) ועסקאות פינוי בינוי, תוך מתן יחס אישי לכל דייר ולכל בעיה המתעוררת במהלך הפרויקט. במהלך השנים התמקצע המשרד בליווי של בעלי דירות, החל משלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש התכנית הראשונית לפרויקט, ועובר לשלב השלמתו, לרבות מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות. מייסדת המשרד, עו"ד נעמה אריאל, הינה חברה בצוות היגוי מטעם לשכת עו"ד בכל הקשור בהתחדשות עירונית, ובעלת ניסיון מצטבר עשיר ומוניטין רב בתחום. ניסיונה הרב של עו"ד אריאל מאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות מייעוץ וליווי רחב יריעה בתחום ההתחדשות העירונית, תוך מתן פתרונות לצרכים של הפרט, בדיקת היתכנות לביצוע הפרויקט ברשויות התכנון, ומתן ליווי שוטף לאורך כל אורך חיי הפרויקט.
טלפון0509995879
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה