רונן טיב עורך דיןמשרדו של עו"ד רונן טיב הינו משרד בוטיק בעל ניסיון עשיר בהובלת עסקאות מקרקעין מכל הסוגים, ייצוג לקוחות בתיקי תכנון ובניה מול רשויות התכנון, משרדי ממשלה ועיריות, ניהול וייצוג תיקי משפחה, ירושה וגירושין, הן בביהמ”ש לענייני משפחה והן בבד”ר.
תחומי עיסוקי של המשרד: מקרקעין - מכר-קנייה, תמ"א 38, שכירות, הרחבות מושבים וקיבוצים, בן ממשיך ועוד. תכנון ובנייה - הכנה והגשת בקשות בתחום התכנון והבנייה לרשויות מקומיות לרבות תב”ע, התנגדויות לתוכניות, ליטיגציה וייצוג בפני וועדות תכנון ובנייה מקומיות ומחוזיות, ובבתי המשפט בכל הערכאות. חוזים – מכר-קניה דירות, שכירות, רישום בתים משותפים בטאבו, חוזים מסחריים, כלליים ועסקיים, ליטיגציה וייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות.
טלפון0508004759
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה