ואיל אבו יוסף משרד עו"דואיל אבו יוסף משרד עו"ד הינו משרד בוטיק אשר הוקם בשנת 2007, מתוך מטרה לספק פתרונות משפטיים לחברות ולקוחות פרטיים בצורה מקצועית ומותאמת לנסיבות של כל לקוח.
לצוות המשרד ניסיון רב בתחום הדין האזרחי וחוק ההוצאה לפועל, בין אם בייצג תביעות כספיות ובין אם בגביית חובות. כמו כן, למשרד ניסיון בתחומים: דיני בנקאות, דיני נזיקין, דיני מקרקעין, ועוד. עם לקוחות המשרד נמנים תאגידים וחברות בע"מ, וכן עסקים קטנים ופרטיים. המשרד צבר ידע וניסיון מעשי רב בטיפול בגביית חובות, לרבות ביצוע פסקי דין וגביית שיקים, כאשר על מנת ליישם זאת בצורה הטובה ביותר, הוא פועל בשיתוף פעולה עם גורמים ומומחים מקצועיים מובילים. בכך, מבטיח המשרד כי כל לקוח יוכל למצות את התהליך המשפטי ביעילות מירבית.
טלפון0508004760
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס04-6403406

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה