חן ספקטור עו"דמשרדנו עוסק בנושאים שונים מתחום המקרקעין, מסחרי והאזרחי על כלל ענפי המשנה שלהם. תחומי העיסוק מגוונים ונותנים מענה כולל לצרכי הלקוח בשוק המשתנה של היום תוך התאמת השירות ללקוח. במסגרת הטיפול בלקוחות המשרד, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע שונים מתחום הכלכלה, המיסוי, המסחר, המקרקעין וכמו כן חוקרים פרטיים. אופיו של משרדנו יאפשר לכם  לזכות וליהנות מיחס אישי מעורכי דין מקצועיים – כאשר ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, ועניינכם האישיים הם במרכז עשייתנו. הננו עומדים לרשותכם ונשמח לקבל את פניותיכם.
תחומי העיסוק של המשרד: נדל"ן וייצוג בעסקאות שוק הנדל"ן על כל אופניו אם הקיפאון ואם עליית מחירי הדירות הביאו לשינוי תפיסה במכר ורכש של דירות ומגרשים. השינוי אינו מתבטא רק בנושא המסחרי אלה גם חקיקתי כאשר "פטישים" שונים של שר האוצר או תוכניות "מחיר למשתכן" ו"מס דירה שלישית" משנים את הזירה חדשות לבקרים. כיום נדרשים אנו לשים תוקף משנה לשינויים אלו היכולים להפוך את כדאיות הכלכלית של העסקה הן מצד המוכר והן מצד הקונה ללא כדאית בעליל. במשרדנו ניסיון רב בהתמודדות עם עסקאות אלו לרבות, אך לא רק, עסקאות מכר/רכש דירה, עסקאות מול קבלן, עסקאות קומבינציה, הצטרפות לקבוצות רכישה, תמ"א 38, קנית קרקע ועוד. מקרקעין ונדל"ן עסקאות מכר, רכישה ושכירות של כל סוגי הנדל"ן ייצוג תושבי חוץ ברכישת נדל"ן בארץ ייצוג דיירים בתמ"א 38 ייצוג דיירים בקבוצות רכישה ליווי קבלנים עריכת עסקאות קומבינציה עריכת חוו"ד מקצועיות טרם ביצוע עסקה ובחינת כדאיות עסקה מתן הרצאות בנושאי המקרקעין העברת קורס הכנה למבחן רשם המתווכים
טלפון0508004232
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס073-2060291

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה