א. נמיר, משרד עורכי דיןעו"ד אודליה נמיר הינה בוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת בר אילן (B.A) במדעי המדינה וסוציולוגיה ותואר ראשון במשפטים(LL.B)  מהמכללה האקדמית למשפטים (בהצטיינות) משנת 2005.
לעו"ד אודליה נמיר ניסיון של למעלה מ- 11 שנים בתחום המקרקעין, הכולל עסקות של התחדשות עירונית, הן מסוג תמ"א 38 והן מסוג פינוי בינוי – בייצוג דיירים, עסקות מקרקעין מסוגים שונים - חוזי קניה, מכירה והשכרה של דירות, בתים פרטיים, נכסים מסחריים, מגרשים, ועוד. כמו כן ניהלה עו"ד נמיר הליכי כינוס נכסים, עסקאות קומבינציה, הסכמי שיתוף ופירוק שיתוף, פרויקטים של הוספת מרפסות שמש, ועוד. בימים אלה מלווה משרדה של עו"ד נמיר דיירים במספר פרויקטים של תמ"א  38 ופינוי בינוי בשלבים שונים, ברחבי הארץ. מקצועיות, יושרה, הגינות, מצוינות, וחתירה לתוצאה הטובה ביותר עבור לקוחות המשרד - אלו הם הערכים המובילים של עו"ד נמיר. שירותיו של המשרד מתמקדים במתן מענה מקצועי, מהיר, ממוקד, ואיכותי ביותר ללקוחות, תוך מתן דגש על זמינות ומהירות תגובה המיטביים ביותר ומתוך ראיה רחבה המשלבת את ההיבט המסחרי – משפטי, ההיבט העסקי וגם ההיבט האנושי, בשים לב לעובדה כי מדובר בפרויקט סבוך, גם בהיבט הרגשי עבור הדיירים ומשכך ליווי וקשר בלתי אמצעי עם הדיירים.
טלפון0508004757
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6703231

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה