סיקור הרצאות כנס תל אביב מתחדשת 2018

בתאריך 21.3.2018 נערך באודיטוריום סמולארש שבאוניברסיטת תל אביב  כנס "תל אביב מתחדשת 2018" בהפקת מידע כנסים ובשיתוף האתר המרכזי. בכנס השתתפו מקבלי החלטות בראשם שר הבינוי והשיכון מר יואב גלנט, מנהלי עסקים בתחום ההתחדשות העירונית וכמובן מאות וועדי בתים ודיירים מתל אביב והסביבה. כרגיל, היה כנס מוצלח, מעניין ופורה. לכל אותם שהחמיצו אנו מביאים את סרטי כל ההרצאות והפאנלים. להתראות בכנסים הבאים.

לקידום תמ"א 38 בבניין, מלאו את הטופס או התקשרו לטלפון 03-9411862 (24/7)

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה