ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהל הפורום - משרד עו"ד גלזר ושות.

משרד עורכי הדין גלזר ושות' תל אביב, הינו משרד בוטיק בעל התמחות מיוחדת בתחום הנדל״ן, המציע לקהל לקוחותיו מגוון נרחב של שירותים משפטיים, מסחריים ועסקיים. 

המשרד הינו מהראשונים לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט. למשרד ניסיון רב שנים בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.     

נסיונו של המשרד הינו גם בליווי של חברות יזמיות הפועלות בתחום וגם בליווי בעלי דירות. הליווי שאנו מעניקים לבעלי הדירות הינו כולל ומקיף בכל ההיבטים המשפטיים, העסקיים והמיסויים לאורך כל שלבי הפרויקט. הרעיון שמנחה אותנו בליווי בעלי דירות הינו מחד, למקסם את התמורה אותה יקבלו בעלי הדירות מהיזם ומאידך, לשמור ולהבטיח את זכויותיהם של בעלי הדירות ללא פשרות, הכל תוך שמירה על כדאיותו הכלכלית של הפרוייקט ועל התכנות ביצועו.  

עו"ד ונוטריון אילן גלזר, השותף הבכיר ובעל המשרד, אשר באמתחתו למעלה מ 25 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן במהלכן ליווה מאות רבות של עסקאות, הינו גם מרצה מוערך המעביר מגוון רחב של הרצאות העוסקות בניהול פרוייקטים נדל"ניים בארץ ובחו"ל, בנושאי תמ"א 38, תמ"א 38/2 (פינוי בינוי) וקבוצות רכישה.

בירור סטטוס תמא בבניין
תגובה אחרונה 16 אפר 2018 22:42 ע"י ימית. 3 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
Batshi24

--
03 אפר 2018 21:35
  • צטט
  • הגב
שלום
רכשנו דירה בבניין ישן להשקעה.
בחוזה המכר הופיע נפסח 60 עמודים חוזה תמא.
ניכר של שיש כמה דיירים שלא חתמו.
לא ברור לי מה סטטוס התמא.
איך אפשר לברר היכן התמא עומדת?
אם יש אישור או אין?

בברכה,
אהרן פורסט

--
10 אפר 2018 15:56
  • צטט
  • הגב
ע"י בדיקה בעירייה תוכל לדעת בדיוק אם התחילו הגשות ואיפה זה אוחז או שעדיין לפני ואז יש עוד כברת דרך לפרוייקט.
Batshi24

--
12 אפר 2018 06:57
  • צטט
  • הגב
תודה על תשובתך

איך בודקים בעיריה?
לאיזה אגף או מחלקה יש לפנות וכיצד להציג את השאלה ?

בברכה
ימית

--
16 אפר 2018 22:42
  • צטט
  • הגב
שלום האם ידוע לכם על סטטוס תמ"א 38 בבניין טשרניחובסקי 23? ואיך אפשר לדעת מתי יתחילו בבניה


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.