מויאל מלאכי ושות'תחומי עיסוק: דיני מקרקעין, תמ"א 38, עסקאות מכר דירה, פינוי בינוי, נדל"ן
משרד מויאל מלאכי ושות' הינו משרד בוטיק העוסק בתחום הנדל"ן על כל סוגיו לרבות סוגיות במיסוי מקרקעין, ובתחומי המשפט המסחרי- אזרחי. משרדנו מתמחה בתחומי הנדל"ן השונים, ובין היתר, בייצוג יזמים בעסקאות נדל"ן ופרויקטים מורכבים שונים, ייצוג יזמים ודיירים בעסקאות תמ"א 38/1 (חיזוק ותוספת), תמ"א 38/2 (הריסה ובניה) ופינוי בינוי, קבוצת רכישה של מגורים ומשרדים, עסקאות קומבינציה ופרויקטים גדולים למגורים, מיסוי מקרקעין, תכנון ובניה ועוד. אנו מאמינים, כי בכדי שנוכל להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב והמקצועי ביותר, יש להתמחות ולהתמקד בתחום אחד לעומק ולהוות "משרד בוטיק" מוביל ואיכותי בתחום. משרדנו שם דגש רב, על יצירת הזדמנויות עסקיות נדל"ניות עבור לקוחותינו, תוך ליווי לקוחותינו משלב גיבוש הרעיון העסקי והחזון לעסקה, בדיקות הנאותות הנדרשות לעסקה, האג'נדה התכנונית לפרויקט, דרך כל שלבי העסקה, ועד למימושה בפועל. הטיפול על ידי צוות המשרד הינו טיפול אישי צמוד ומסור, לאורך כל שלבי העסקה או ההליך המשפטי, תוך שימת דגש רב על מקצועיות בלתי מתפשרת, יצירתיות ויצירת ערך מוסף עבור לקוחותינו בהתאם לצרכיהם השונים והייחודיים. משרדנו מייצג לקוחות רבים ומגוונים, החל מגופים פרטיים, חברות בישראל ובחו"ל, גופים ציבוריים ונציגויות זרות בישראל וכן שגרירויות. מייסד המשרד עו"ד משה מויאל: עו"ד מויאל הינו בעל ניסיו רב בליווי עסקאות ופרויקטים בתחום הנדל"ן, לרבות נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב (מסחר, משרדים, תעשיה וכיו"ב), עסקאות מכר ורכישת קרקעות, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה מורכבות, התחדשות עירונית ועוד, והכל תוך מתן דגש, בין היתר, גם על ההיבטים הפיננסיים והמיסויים של אותם פרויקטים. כמו כן, למשה ניסיון ייחודי בייצוג נציגויות זרות ודיפלומטיות הפועלות בישראל במגוון תחומים. את ניסיונו העשיר בתחום, צבר עו"ד מויאל במשך 6 שנים כעורך דין במשרדי עורכי הדין המובילים בישראל, ש.בירן ושות' ופישר בכר חן וול אוריון ושות', שם לקח חלק בליווי עסקאות הנדל"ן הגדולות והמורכבות בישראל בעשור האחרון, בהן היה צורך במומחיות נוספות מעולם המשפט כגון, דיני חברות, מיסוי מקרקעין, תכנון ובניה, משפט בינלאומי ציבורי ופרטי וכיוב'. כמו כן לעו"ד מויאל התמחות בליווי קבוצות רכישה ורוכשים בקבוצות רכישה, ליווי פרויקטים של התחדשות עירונית ובתוך כך ליווי בעלי דירות ויזמים בפרויקטים של תמ"א 38 על סוגיה ופינוי בינוי. מייסד המשרד עו"ד יואב מלאכי: עו"ד יואב מלאכי הינו בעל ניסיון רב בליווי של עסקאות מכר לרבות עסקאות של מכירה והשכרת נכסים מניבים, משרדים ומסחר, ומיסוי מקרקעין.כמו כן, עו"ד מלאכי מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית- פינוי בינוי ותמ"א 38, קבוצת רכישה ועסקאות קומבינציה. את דרכו החל עו"ד מלאכי במחלקת הנדל"ן של משרד פישר בכר חן וול אוריון ושות', שם ליווה את לקוחות המשרד בעסקאות שונות ומגוונות בתחום הנדל"ן. עו"ד מלאכי מתמחה בליווי פרויקטים של שלביהם השונים, החל משלב גיבוש החזון התכנוני וכלה בשלב המימוש בפועל של הפרויקט לרבות בהליכי הרישום והמיסוי הכרוך.
טלפון0509997104
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה