אליעז דנוס משרד עורכי דיןאליעז דנוס משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק המנוהל על ידי עו"ד דין ארי אליעז ועו"ד אמיר דנוס.
המשרד הינו בעל ניסיון וידע רב בתחום ההתחדשות העירונית, ועוסק בעיקרו בנושאים הבאים: תמ"א 38: המשרד קידם וליווה בהצלחה מיזמי תמ"א 38 רבים, החל משלב המשא ומתן בין הדיירים ויזמי הבנייה, קבלת האישורים הכרוכים מהרשויות, והסדרת זכויות הצדדים בתום הפרויקט. תכנון ובנייה: צוות המשרד בעל ניסיון וידע ברב בתחום התכנון והבנייה, ומסייע ללקוחותיו להוציא לפועל פרויקטים מורכבים בתחום הנדל"ן, תוך ייצוגם מול הוועדות וגופי התכנון השונים. עסקאות מכר דירה: המשרד מלווה רוכשים ומוכרים של דירות מגורים ודואג לעגן בכל חוזה את כל ההסכמות המשפטיות בין הצדדים, תוך כדי שהוא שומר על האינטרסים של לקוחות המשרד, ומונע מהם להיקלע למצבים מסוכנים שעלולים לגרום להם לעוגמת נפש. אליעז דנוס משרד עורכי דין חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.
טלפון0509997085
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה