גיא אטיאס, עורך דין ומגשרמשרדו של עורך הדין והמגשר גיא אטיאס הינו משרד בוטיק בעל מוניטין רב שנים במגוון תחומי הייצוג המשפטי לרבות דיני משפחה, גירושין וגישור, אישות וירושה, נדל"ן ומיסוי מקרקעין.
בנוסף, מלווה המשרד אגודות שיתופיות, מטפל בהסכמים מול המגזר ההתיישבותי ובעל ניסיון עשיר בליטיגציה ומשפט מסחרי, על כל היבטיו.    צוות המשרד מעניק שירות משפטי איכותי כולל, תוך שקיפות, הוגנות וניתוח מעמיק של הסוגיות המשפטיות. ההתמחויות המשפטיות הרבות מאפשרות למשרד לייצג את לקוחותיו בתיקים מורכבים ולהעניק מענה מלא בכל תחומי המשפט האזרחי – מסחרי, תוך ראייה משפטית רחבה, תכנון אסטרטגי מוקפד, חשיבה עסקית ופעולה נמרצת.     מייסד המשרד - עו"ד גיא אטיאס תעודות והסמכות: בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם אוניברסיטת חיפה בוגר תואר שני במשפט מסחרי בתכנית משותפת לאוניברסיטת ת"א ואוניברסיטת ברקלי. חבר בלשכת עורכי הדין החל משנת 1996 מגשר מוסמך ובעל הסמכה בגישור משפחתי.
טלפון0508004958
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס04-8204618

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה