משרד עו"ד רועי שעיה ושות'משרד עו"ד רועי שעיה ושות' הינו משרד בוטיק איכותי וייחודי, המעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים לשורה ארוכה של לקוחות – בהם חברות מהמובילות במשק הישראלי, חברות בניה, ולקוחות פרטיים.
המשרד מבטיח ללקוחותיו מצוינות מקצועית, שירות מסור, אחראי ויעיל ללא פשרות, ופתרונות מעשיים ויצירתיים לבעיות משפטיות מורכבות. ​צוות המשרד מונה עורכי דין מהשורה הראשונה, הזוקפים לזכותם הישגים אקדמאיים גבוהים, כאשר חלקם הצטרפו למשרד לאחר שצברו ניסיון בעבודה במשרדי עורכי דין גדולים בישראל. העבודה מול הלקוחות מתבצעת בצוותי עבודה בינתחומיים, תוך ניצול תחומי ההתמחות הספציפיים של כל אחד מעורכי הדין, ושיתוף בידע ובניסיון, באופן המאפשר מתן מגוון נרחב של שירותים משפטיים בלוח הזמנים הנדרש, בהתאמה לצרכי הלקוח. המשרד מאמין בשיתוף פעולה וסיעור מוחות עם מיטב המומחים מהתחומים הרלוונטיים להליך לרבות: רופאים, כלכלנים, רואי חשבון, יועצי פנסיה, שמאים, מהנדסים וכיוצ"ב. כמו כן, המשרד שם דגש לשקיפות מלאה בהתנהלות מול הלקוח, ומתן יחס הולם לכל השאלות והבעיות העולות מטיפול בתיק ו/או ההליך המשפטי. משרדנו משקיע את מירב המאמצים בכל תיק ואינו עושה הבחנה בין תיק כזה ו/או אחר. על פי חזונו של המשרד, כל לקוח וכל תיק צריך וחייב לקבל את היחס המרבי על מנת שהתוצאה הסופית תהיה המוצלחת ביותר שהיה ניתן להשיג. משרד רועי שעיה ושות' מחויב להמשך מסורת המצוינות המקצועית שאפיינה אותו מאז הקמתו ולשמירה על תפקיד מוביל בזירה המשפטית והעסקית הישראלית.
טלפון0509992344
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-5189172

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה