עו"ד אורי סקוזהעו"ד אורי סקוזה עוסק בתחום דיני המקרקעין על היבטיו השונים, לרבות מיסוי מקרקעין, ומייצג לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. לעו"ד סקוזה ניסיון רב בייצוג וליווי לקוחות בכל שלבי העסקה מול קבלנים, פרויקטים המבוצעים במסגרת תמ"א 38 ובעסקאות מכר יד שנייה.
עו"ד סקוזה שימש כנציג ציבור מקצועי מטעם שר המשפטים בוועדה לרישוי חוקרים פרטיים של משרד המשפטים. במסגרת תפקידו בוועדה חיבר את בחינות ההסמכה והרצה בפני חוקרים פרטיים ונבחנים. כמו כן,עו"ד סקוזה משמש כמתרגל וכמרצה במספר מוסדות אקדמיים בהם “מכללת שערי משפט” ו"המרכז האקדמי למשפט ועסקים" וכן בקורסים לגמול השתלמות העוסקים ברשויות מקומיות. בנוסף, עו"ד סקוזה עוסק בנושא אזרחות פורטוגלית, ומסייע ללקוחות לבדוק את זכאותם לאזרחות, ומלווה אותך מתחילת ההליך, ועד לקבלת האזרחות והדרכון הזרים.
טלפון0508004736
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-5076632

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה