עו"ד ומגשר אהרוני מיכהמשרדו של עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, הינו משרד בוטיק עתיר ניסיון, העוסק במגוון תחומים משפטיים. 
במסגרת שירותיו, מטפל צוות המשרד בהליכי גירושין, כולל פירוק שיתוף בית מגורים משותף, תביעות חלוקת רכוש, מזונות, משמורת, ועריכת הסכמים בהסכמה משותפת. יחד עם זאת, המשרד עורך הסכמי ממון וירושות וצוואות, ומטפל בצווי ירושה.  בנוסף, עוסק המשרד בתחומים נוספים במשפט האזרחי, כגון דיני מקרקעין, ליווי הליכי תמ"א 38, ועריכת עסקאות מכר מסחריות ופרטיות. כמו כן, במשרד מחלקה המטפלת בכל עבירות התעבורה השונות, ואשר מסייעת לנהגים למנוע או להקטין את תקופת שלילת רישיון הנהיגה שלהם עקב עבירות כגון נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת, ועוד.   צוות המשרד, בראשותו של עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, מעניק יחס אישי וחם לכל אחד ואחת מלקוחותיו, תוך הפגנת בקיאות ומקצועיות יוצאת דופן, במטרה להגיע לתוצאה המשפטית הטובה ביותר.
טלפון0508004622
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה