קרן בצר, משרד עו"דעו"ד קרן ברץ הינה עורכת דין בעלת ידע וניסיון רב בביצוע עסקאות נדל"ן למגורים ולמסחר, בפרויקטים לפיתוח ותשתיות כמו גם ליטיגציה מסחרים בתחומים שונים ומגוונים.
עו"ד ברץ ניסיון עשיר בעסקאות מכר דירה, רכישת קרקעות, עריכת הסכמי שכירות, מימון בניה, תכנון ובנייה, ומיסוי נדל"ן. בעברה, ייסדה עו"ד קרן ברץ את פירת BFP, ושימשה כשותפה במשרד עורכי דין איתן מהולל, שם הובילה את מחלקת הנדל"ן. לפני כן היתה שותפה במשרד עורכי דין ש. פרידמן ושות' וכן כעורכת דין במשרד מ. פירון ושות'. הסמכה בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב. חברה בלשכת עורכי הדין של ישראל. עו"ד קרן ברץ חרטה על דגלה מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנה. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0509992369
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס079-5555481

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה